Znovunarození nejslavnější polky

 

Stejně jako kolega Quesh rád bych tady se vyjádřil k případu, který já jako velký fanoušek Ewy Farné teď řeším nejvíce.

Ewa v pondělí kolem jedné až druhé hodiny ukončila své středoškolské vzdělání maturitou. Ale to není až tak zvláštní i to že si šla toto lejstro potom zapít s kamarádkami. Každý určitě po maturitě se napil, přece jen maturita se slaví jen jednou.

Ale vypadalo to, že se kapičku oslava protáhla a Ewa asi přespala u kamarádky v Třinci. Anebo oslava trvala až do 05:45?? Na tuto otázku se asi odpověď nedozvíme. Avšak kolem šesti hodin se Ewa vydala domů po rovném 5 kilometrovém úseku domů. Avšak dosud z nepochopitelných důvodů náhle vjela do protisměru a z příkopy udělala 4 salta autem minimálně.

A nyní jsme narazili na kámen úrazu. Proč o tom píši? Auto bylo totálně zdemolované – více dole ve fotogalerii. Havárie, kdy často lidé umírali a nemají šanci na přežití Ewa vyvázla bez zranění skoro jen otřes mozku a pohmožděniny.

Proč píši jen?? To se brzy dozvíte z fotogalerie. Dle policejní mluvčí, která četla z zápisu o dopravní nehodě mladá řidička u obce Vendryně při následné kontrole nadýchala 0,8 %o alkoholu v dechu. A to je další pohoršující okamžik pro ní? Byl to opravdu zbytkový alkohol po oslavě? A nebo si ještě dali an rozlučku? Spíše se přikláním k verzi zbytkového alkoholu.

Ale i kdybych věřil verzi Ewy, že to bylo z psychického vyčerpání a dostala mikrospánek, tak proč sedala za volant, když se určitě necítila fit? Proč si nezavolala lepší taxi a pro auto si zajela, až bude ready??

Ukončit bych to chtěl shrnutím, že děkuji Ewě k dokonání střední školy a k získání maturitního vysvědčení, ale doufám nejen já, že se z následné havárie poučila a již příště půjde příkladem Všem malým holkám a ne aby holky řekly já budu pít nebo já pojedu unavená autem později.

Proto bych chtěl děkovat Bohu, že ji chránil a že je stále mezi námi.

 

 

 

Komentáře:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *